Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Yazı Büyüklüğü
GSI 70 Yenidoğan Oto Akustik Emisyon Tarama Cihazı

 

Bir OAE cihazında aradıklarınız; hız , güvenilirlik ve tam sonuç ise sizde Amerika ve Avrupa daki birçok klinik veya hastane gibi , GSI Grason Stadler "den GSI 70 OAE yi seçmelisiniz.GSI 70 Kadın doğum ve Yenidoğan hemşirelerinin kullanabilmesi için tasarlanmış ideal bir çözümdür : hız, kolay kullanım ve Grason Stadler'in kalite ve hızlı servisle beraber anılan saygın ismi ile bütünleşmiştir. İki farklı GSI70 Farklı Versiyonlar "GSI 70 vardır. Bunlardan birincisi kişisel modeldir ki yılda 500 den az doğum yapılan klinikler için uygundur. Multiple version ise çok daha geniş bir veritabanı ihtiyacı duyan Ulusal İşitme Taraması Programları için geliştirilmiştir.

 

Her bir kulak için 10 saniyeden daha az bir sürede elde edilebilecek OAE sonuçları noninvasive olarak uygulanmaktadır. Bir takım özellikleri GSI 70'i en hızlı ölçüm yapan tarama OAE cihazı sıfatını kazandırmaktadır. Üstün probe dizaynı ile gürültülerden etkilenebilecek OAE ölçümlerinin önüne geçilebilmektedir, sonuçta daha hızlı ve güvenli bir sonuç elde etmek mümkündür. Çok ileri teknoloji kullanılarak üretilen cihaz cevapların mümkün olduğunca az zamanda ve yeterli endüşük tonlarda elde edilebilecek şekilde geliştirilmiştir. Ve nihayetinde taşınabilir probe bebeğin yanına getirilerek testin en kısa zamanda mekan bağımsız olarak yapılabilmesini sağlar.

 

 

Geniş LCD ekran ile kullanım son derece basitleştirlmiştir.

Multi patient versiyonunda ayrıca hasta bilgileri Windows ortamındaki çalışan bir veri tabanında toplanarak Bilgisayarda saklanabilmektedir.


 

 

 

 

 

 

 

GSI 70'in kullanımı çok pratiktir. Yalnızca ismi girmek ve testi yapmak için bir düğmeye ve kaydetmek için başka bir düğmeye basmak yeterlidir. Sistemin basitliği 3 büyük tuşa basarak kullanabilecek şekilde geliştirilmesindendir. Yeşil buton'a basıldığında ses verilir, mavi ve pembe butonlar sağ ve sol kulak için sonuçların kaydedilmesini sağlar. Ayak pedalı gerektiğinde bebeği rahatça tutarak testi yapmanızı kolaylaştırır. "Multi Patient" versiyonun da uygun bir dokunmatik ekran ve bir dijital kalem vardır. Böylece hasta isimlerini seçip bilgisayar da yüklü veri tabanına verilerinizi hızlı bir biçimde taşıyabilirsiniz. GSI 70'in kullanılmasını öğrenmek son derece kolaydır. Grason Stadler'in eğitim programı 10 dakikalık bir video , uygulama kitapçığı ve rahat olarak kullanbileceğinizden emin olmanızı sağlayacak kullanma klavuzundan oluşur. GSI 70 Otomatik OAE'yi tercih ettiğinizde MEDers Yetkilileri ve Profesyoneller tarafından kullanıcılara 1 günlük ücretsiz eğitim verilmektedir.


GSI 70 gerek single ve gerekse multi patient versiyonlarında rapor çıktılarını aynı raporda sağ ve sol kulak birlikte görebilmektedir. Bu çıktıyı hastanın dosyasına ekleyebileceğiniz gibi, Multi-Patient versiyonunda veri tabanını na kaydettiğiniz bilgileri başka bir bilgisayara yükleyebilir, bunları sınıflandırabilir , birleştirebilir ve hatta bir çok klinikten gelen dataları tek ortak bir Data Base den manuple edebilirsiniz.

 

GSI 70 OAE testini yumuşak Ear Tipleri noninvasive şekilde kullanarak gerçekleştrir.

 

OAE testi son yıllarda pek çok ulusal ve uluslararası yayında da belirtildiği gibi , İşitme Engelliliğin ilk tanısının konduğu bir ulusal tarama programı ile beraberce yürütülmesi gerektiği üzerinde mutabık kalınmıştır.

 

Bizi twitter da takip edin