Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Yazı Büyüklüğü
Grason Stadler'i Tanıyalım

 

GSI Grason-Stadler Inc.1949 da Amerika'da Odyolojik tanı cihazları üretimi ile faaliyetine başlamıştır.

 

Pek çok ilke imza atan şirket çok kısa bir süre içinde alanında Amerika ve Dünyanın en saygın kuruluşu haline gelmiştir.

Şirket 1999 yılında pek çok firma ile beraber içinde Nicolet Biomedical'in de bulunduğu Viasys Healthcare topluluğunun Neuro Care grubu firmaları içindeki yerini almıştır. 2009 Yılında Dünya İşitme sektörünün önemli oyuncularından olan William Demant Holding bünyesine katılmıştır.

 

GSI, bu alandaki sürekli teknolojik yatırımlarının sonucunda ;özellikle Oto Akustik Emisyon tarama ve klinik Odyolojik Enstrumanları ile beraber , dünyanın tek ABR , TEOAE ve DPOAE sini aynı anda gerçekleştiren taşınabilir tarama cihazı Audio Sreener ve nihayetinde 2002 sonunda ABR ve ASSR'ı dünyada ilk defa ticari olarak sunup Audera ismi altında üreterek ,dünyanın 1 numaralı Odyolojik Ekipman markası olduğunu tekrar kanıtlamıştır.

 

MEDers 2003 yılından itibaren KBB-Odyoloji camiasına yeniden kazandırdığı bir değer olarak gördüğü GSI Grason Stadler ürünlerini uygun fiyat ve tam müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda hizmetinize sunmuştur.

Grason stadler ürünlerinin hepsi FDA , CE ve ISO 9001 kalite belgelerine sahiptir. Ayrıca MEDers GSI için ; TSE Servis Yeri Yeterliliği ve Sanayi Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet ve Garanti Belgelerini almıştır.

 

Şu anda ülkemizdeki pek çok saygın klinikte GSI ürünleri kullanılmakta olup referanslar için lütfen bizi aramaktan çekinmeyiniz.

 

Meders Twitter