AN EVO 1

İŞİTME – Hayat kalitesinin vazgeçilmez parçası Daha iyi görün, daha iyi anlayın. AN-Evo 1 kemik iletimli gözlük tipi işitme cihazı, seçtiğiniz çerçevelerin içine saklanmış en yüksek konfor ve mükemmel ses kalitesi ile her ihtiyacınızı karşılar. Dünyanın ilk dijital gözlük tipi işitme cihazı AN-Evo 1 iletim tipi ve mikst tip kayıplarda işitme desteğini şık ve etkili biçimde sağlar. Yılların tecrübesi , yoğun araştırma ve geliştirme çalışmaları, dünyaca tanınmış odyologlar ve kullanıcılarla yapılan işbirliği “işitme gözlükleri”nin başarısını yaratmıştır.

Her kelimeyi anlayan gözlükler İyi tasarlanmış AN-Evo 1 kemik iletimli gözlük tipi işitme cihazları, hoş görünüşleri ile mükemmel görüş ve düzgün işitme sağlar. Çerçevesi, son teknolojiyi kullanarak çalışan yüksek performanslı ve kusursuz işitme cihazını içinde saklar. Geleneksel hava iletimli işitme cihazlarının aksine küçük receiver sesi mastoid kemiğine (kulak arkasındaki temporal kemik) doğrudan deri teması ile iletir. Buradan taşınan ses sinirsel uyarıya döneceği iç kulağa kafatası vasıtasıyla iletilir.

Size göz-kulak olur!

Günlük hayatınıza dertsiz ve sakince devam edin: iyi duymanız için hiç bir limitiniz yok. AN-Evo 1 mümkün olan en büyük pil ile çalışarak size uzun süre güvenilir işitme sağlar. Şık ve kullanımı kolay kemik iletimli gözlük tipi işitme cihazları evde, işte ya da gezilerinizde elzem ve güvenilir bir partnerdir.

Daha iyi işitme ve görüş sağlamanın yanı sıra geniş yelpazedeki sportif, şık, son moda ve nikel içermeyen çerçeveli gözlük tipi işitme cihazları kişisel tarzınıza uyum sağlar.

Farklı model ve renklerde gözlük sapları ve çerçeveleri


EVO 1

Daha iyi görün, daha iyi anlayın. AN-Evo 1 kemik iletimligözlük tipi işitme cihazı, seçtiğiniz çerçevelerin içine saklanmış en yüksek konfor ve mükemmel ses kalitesi ile her ihtiyacınızı karşılar. Dünyanın ilk dijital gözlük tipi işitme cihazı AN-Evo 1 iletim tipi ve mikst tip kayıplarda işitme desteğini şık ve etkili biçimde sağlar.

Yılların tecrübesi , yoğun araştırma ve geliştirme çalışmaları, dünyaca tanınmış odyologlar ve kullanıcılarla yapılan işbirliği "işitme gözlükleri"nin başarısını yaratmıştır.

Her kelimeyi anlayan gözlükler

İyi tasarlanmış AN-Evo 1 kemik iletimli gözlük tipi işitme cihazları, hoş görünüşleri ile mükemmel görüş ve düzgün işitme sağlar. Çerçevesi, son teknolojiyi kullanarak çalışan yüksek performanslı ve kusursuz işitme cihazını içinde saklar. Geleneksel hava iletimli işitme cihazlarının aksine küçük receiver sesi mastoid kemiğine (kulak arkasındaki temporal kemik) doğrudan deri teması ile iletir. Buradan taşınan ses sinirsel uyarıya döneceği iç kulağa kafatası vasıtasıyla iletilir.

Size göz-kulak olur!

Günlük hayatınıza dertsiz ve sakince devam edin: iyi duymanız için hiç bir limitiniz yok. AN-Evo 1 mümkün olan en büyük pil ile çalışarak size uzun süre güvenilir işitme sağlar.

Şık ve kullanımı kolay kemik iletimli gözlük tipi işitme cihazları evde, işte ya da gezilerinizde elzem ve güvenilir bir partnerdir.

Daha iyi işitme ve görüş sağlamanın yanı sıra geniş yelpazedeki sportif, şık, son moda ve nikel içermeyen çerçeveli gözlük tipi işitme cihazları kişisel tarzınıza uyum sağlar.

Avantajlar


PAN

pan - sizin kadar özel

Gözlüklerinizle daha iyi duyabileceğiniz aklınıza gelir miydi? Hava yolu iletimiyle çalışan pan, küçük bir hoparlör vasıtasıyla sesi kulağa ileten kaliteli bir sistemdir ve herhangi bir gözlüğe kolaylıkla takılabilir. BHM-Tech‘in uzmanları işitme cihazı olduğu anlaşılmayan bu yenilikçi ürünü geliştirerek işitme alanında yeni bir standarda imza attılar.

Günümüzde gözlükler artık sadece görmeyi kolaylaştırmanın dışında bir aksesuar olarak da kullanılarak kişisel tarzı yansıtıyor. Bu nedenle ilk defa pan‘ın dikkat çekmeden gözlüğe takılabilmesi ve aynı zamanda işitmeye de katkı yapması kullanıcılar için büyük bir artı.

pan - beklediğinizden fazlası pan,

çevrenin akustik düzeyine otomatik olarak uyum sağlar. Uyarlanabilen yönlülük özelliği sayesinde, gürültülü bir arka planda bile hem fısıltıları duyup hem de çevresel seslerin farkında olabilirsiniz. Aynı durum telefonda da geçerlidir: Çevrenizdeki seslerden haberdar olarak telefonun diğer ucundaki kişinin söylediklerini anlayabilirsiniz. Sesi tüm güzelliğiyle aktaranendüktif sinyal girişi özelliği sayesinde de sinema, konser, tiyatro gibi etkinliklerden yine eskisi gibi zevk alabilirsiniz. pan, çınlama (tinnitus) için de rahatlama sağlayabilir.

Kulakta duyulan bu sinir bozucu sesi geleneksel olarak maskeleyebilir ya da uygulanan tinnitus tedavisini desteklemek amacıyla kullanılabilir. Tek taraflı işitme kaybı ya da ileri derecede işitme kaybı için, etkilenen kulağa ulaşan ses sinyallerinin sağlıklı kulağa aktarılmasını sağlayan CROS sisteminin kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

Seslerin kaynağı sinyallerdeki farklılıklar aracılığıyla belirlenebilir, bu sayede sesin ne yönden geldiğini anlamak çok kolaylaşır. pan, odyometristin sizin ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabileceği çok farklı çalışma şekillerine sahiptir. Kişiselleştirilmiş programlar sayesinde bulunduğunuz ortamlarda istediğiniz gibi işitebilirsiniz. Bu dijital işitme sistemi yalnızca görsel olarak değil, kişisel işitme ihtiyacınıza göre de size uyum sağlayabilecek kapasiteye sahiptir.

Avusturya‘da üretilen pan dijital işitme sistemi, şık ve göze çarpmayan tasarımıyla istediğiniz gözlüğe takılabilir. Yaşamın tüm alanlarına aktif olarak katılmanız için artık bir engeliniz yok!