Beltone

Herkes iyi işitme hakkına sahiptir

Beltone’un yolculuğu 1940’ta; kurucusu, en iyi arkadaşının yeniden duyabilmesi için bir cihaz tasarladığında başlamıştır. Ve 70 yılı aşkın süredir Beltone, işitme sorunu olan kişilerin bireysel ihtiyaçlarını asla göz ardı etmeden, onlar için teknik olarak en uygun işitme çözümlerini üretmektedir. İşitme kayıplı kişilere hizmet veren profesyonellere bilgi, araç, servis ve eğitim de sağlamakta; kaliteli işitmeye yönelik hizmetlerini her gün daha çok kişiye ulaştırmaktadır. Dolayısıyla Beltone’un ilkesi, hiç kimsenin daha iyi işitme olanağından mahrum bırakılmaması gerektiğidir.

Yaşam kalitenizi Beltone işitme çözümleriyle yükseltin

İşitme cihazı markasına karar verirken, markanın sahip olduğu deneyimin payı da büyüktür. Tüm dünyada 50’den fazla ülkede kullanılan ve 70 yılı aşkın deneyime dayanarak üretilen Beltone işitme cihazlarını güvenle kullanabilirsiniz. Sektöründe öncü işitme cihazı özellikleri, kablosuz aksesuarlar ve mobil uygulamalarla kullanıcı olarak deneyiminiz hiç olmadığı kadar zenginleşecek.

En sevdiğiniz şarkının melodisi, torunlarınızın kahkahası, iş toplantıları, arkadaşlarla yemekler ve sohbetler, telefon görüşmeleri, televizyon… Hayatınızda eksik kaldığını düşündüğünüz anları Beltone ile dolu dolu yaşayın.


Ödüllü Teknolojiler