Beltone

Beltone FirstTM - İşitme teknolojisinde öncü

 

 

İLETİŞİMDE ÇIĞIR AÇAN İŞİTME CİHAZI, BELTONE FIRST DÜNYA İLE AYNI ANDA TÜRKİYE'DE!

İşitme sorunu yaşayanların korkulu rüyası olan telefonda görüşme artık sorun olmayacak! Yeni işitme cihazı Beltone First ile kullanıcılar iPhone'dan gelen telefon konuşması, müzik ve video seslerini doğrudan Beltone First işitme cihazlarından dinleyebiliyor. I phone ve Beltone First arasındaki wireless iletişim sayesinde başka bir cihaza gerek kalmaksızın sesler doğrudan işitme cihazına aktarılıyor. Beltone First'ün eşsiz teknik özellikleri gürültülü ortamda bile telefon konuşmasını kolaylaştırıyor. Kullanıcılar, I phone, Ipad ve I pod'dan müzik dinlemenin keyfine Beltone First ile varıyor. Bu özelliklerinin yanı sıra Nano koruyuculu kaplaması sayesinde Beltone First ile rahatlıkla spor yapılabiliyor, üzerinde nem, ter ve kir tutmayan yapısıyla rahatça kullanılıyor. Beltone First'ün küçük boyutlarını görenler bunca özelliğin nasıl bu cihazda yer aldığına inanamıyor. İşitme kaybının cihazın kullanım aralığında olmadığını düşünenlere ise müjde Beltone'dan geliyor: Beltone First işitme kayıplı kişilerin %90'ına göre tasarlandı. Yeni nesil Beltone First ile işitme sorunu yaşayanlar, bu sorunlarının farkına bile varmayacak. Rahatlıkla sosyalleşecek, telefonda konuşacak, müzik dinleyecek, spor yapacak ve hayatın her alanında aktif olabilecekler.

İşitme cihazı kullanıcılarının %90'dan fazlasına uyan ilk RIE işitme cihazımız

İşitme Cihazlarında Çıtayı Yükseltiyoruz

Ay'a ilk kez adım atmak, Einstein'ın teorileri, Everest'e tırmanış... Bizi en iyi işitme teknolojisini geliştirmeye iten de işte bu öncü ruhtur. Beltone First de, çığır açan bir şey yaratma isteğimizin; yani işitme cihazlarındaki ses kalitesi, kullanım konforu ve bağlantı özelliklerine yeni standartlar getirme isteğimizin bir sonucudur. Küçüklüğüyle neredeyse görünmeyen ve hissedilmeyen bir işitme cihazı tasarladık. Sahip olduğu daha dayanıklı muhafaza ve HPF80 NanoBlock sayesinde günlük hayatın yıpratıcı tüm etkilerine karşı sağlam kalıyor. Ve o kadar çeşitli kablosuz bağlantı imkanı sunuyor ki işitme cihazı kullanıcıları işitme cihazlarını iPhone®, iPad® ya da iPod touch®'larından kontrol edebiliyor. Beltone First, işitme kayıplarının %90'ından fazlası için uygundur ve kişisel ihtiyaca göre ayarlanabilir. İşitme cihazı kullanıcılarının hayattan zevk almasını ve söylenen her şeyi, her durumda duymalarını sağlayan da bu ayrıcalıktır.

IPhone'a doğrudan bağlanan ilk işitme cihazı Beltone First'ün sektöründe öncü 2.4 GHz kablosuz bağlantı özelliği sayesinde, işitme cihazı kullanıcıları iPhone'dan gelen sesleri artık herhangi bir adaptöre gerek kalmadan doğrudan işitme cihazlarında duyabilecekler. Güçlü kablosuz bağlantı ve en yeni, gelişmiş kablosuz radyo teknolojisini kullanarak, telefon konuşmalarını ya da istedikleri diğer sesleri yüksek çözünürlüklü stereo olarak doğrudan işitme cihazlarına aktarabilecekler. Bu fonksiyon Apple® cihazlarında en yeni iOS sürümüne özel olarak geliştirildiği için, faydalanmak için herhangi bir uygulama indirmek zorunda kalmayacaklar. Her şey kullanımlarına hazır olacak. Tam kapsamlı bir aksesuar serisi olan Beltone 2.4 GHz Kişisel Kablosuz AğTM ile birlikte, hem işitme cihazı kullanıcılarınızı iletişimde daha özgür kılacak, hem de sizin satışlarınıza katkı sağlayacak.

iPhone Yoluyla Doğrudan Kişiselleştirme İşitme cihazı kullanıcıları iPhone ile doğrudan bağlantının daha çok işlevinden yararlanmak için Beltone HearPlus uygulamasını indirebilirler. Bu uygulamayı uzaktan kumanda gibi kullanarak işitme cihazı programlarını ve ses şiddetini değiştirebilirler ve kayıp işitme cihazlarının yerini tespit edebilirler.

Beltone Doğrudan Telefon Bağlantısı ve SmartRemote Doğrudan Telefon Bağlantısı , kablosuz iletişimi son derece net bir ses kalitesiyle sağlar ve bir nevi uzaktan kumanda gibi çalışır. Tek tuşa basarak telefonda konuşmak, program değiştirmek ya da ses şiddetini ayarlamak çok kolaydır. Ayrıca işitme cihazı kullanıcıları Telefon Bağlantısı ile birlikte SmartRemote uygulamasını kullanarak, AndroidTM telefonlarını tam kapsamlı bir uzaktan kumandaya dönüştürebilirler. Telefonda iletişim bundan daha kolay olamazdı.

Beltone Doğrudan Tv Bağlantısı Doğrudan Tv Bağlantısı , televizyondan aldığı yüksek kaliteli stereo sesi, neckloop ya da başka yardımcı bir alete gerek kalmadan doğrudan işitme cihazlarına aktarır. Doğrudan Tv Bağlantısı ayrıca müzik setleri ve bilgisayarlarla da çalışır. Yalnızca Beltone'da bulabileceğiniz Dolby® Digital Dönüştürme özelliği sayesinde ise neredeyse tüm televizyonlarla uyumludur.

Beltone Doğrudan Kişisel Ses Bağlantısı (myPAL) Kişisel Ses Bağlantısı (myPAL), konuşma seslerini, müziği ya da herhangi bir sesi doğrudan işitme cihazlarına aktaran bir yardımcıdır. İster sosyal bir etkinlikte, ister bir konferansta ya da konuşmada olsunlar; Beltone myPAL'i duymak istedikleri kişinin yakasına tutturmaları ya da yakınına koymaları yeterlidir.