Beltone Rely

İşitme duyunuza güvenin

İşitme kaybınız sizi hayattan alıkoymamalıdır. Bu yüzden Beltone Rely, ses kalitesi,
uzun süreli şarj edilebilirlik özelliği ve konforlu tasarımı ile size uygun işitme çözümü sunmak için tasarlanmıştır.

Önemli seslerden uzak kalmayın

Beltone Rely, Son teknolojiyle üretildiği için, aynı anda birden fazla sesi yönetmeniz ve ayarlamanız mümkündür. Böylece işitme duyunuzu her zaman kontrol altında tutabilirsiniz.

İhtiyaçlarınız için tasarlandı

Çeşitli renk ve tiplerde, yaşam tarzınıza uyum sağlayan bir işitme cihazı ile kendinizi daha da özgüvenli hissedebilirsiniz. Beltone Rely, saç ve cilt renginize uyacak şekilde 10 farklı model seçeneği sunar. Ayrıca beş farklı rengi de vardır.

Uzun ömürlü işitme çözümü

Beltone Rely, uzun ömürlü bir batarya ile üretilmiştir. Yüksek performanslı bir Masaüstü şarj aletine sahiptir. Ayrıca, seyahat için ideal, şık tasarımlı ve koruyucu çanta görevi gören Premium şarj aleti seçeneği de ayrıca temin edilebilir.

Tek şarj ile

30 saate varabilen

güç


Premium şarj aleti ile

3 kere şarj olabilme

Beltone Uzaktan Canlı Destek

ile evinizin konforunda uzaktan hizmet alın. Beltone HearMax mobil uygulamasının videolu sohbet özelliği sayesinde işitme uzmanınızla kolayca yüz yüze görüşerek herhangi bir sorunu hızlıca çözebilir ve işitme cihazlarınızı uzaktan ayarlatabilirsiniz. Ya da sadece işitmenizle ilgili aklınıza takılan sorularla ilgili bile uzmanınızla görüşebilirsiniz. Uzaktan bile olsa, işitme uzmanınız hizmetinizde.

İşitme cihazı ayarları parmaklarınızın ucunda

Kullanımı kolay Beltone Hear MaxTM uygulamamızla, ses seviyesini kolayca ayarlayabilir ve akıllı telefonunuz veya tabletinizin sesini doğrudan işitme cihazlarınıza aktarabilirsiniz. Beltone Rely ile artık işitme cihazı ayarları parmaklarınızın ucunda.

Her anı anlamlı kılın

Beltone kablosuz aksesuarlarla; ailenizle birlikte film izlemenin tadını çıkartırken televizyonun sesini kendi isteğinize göre ayarlayabilirsiniz, rahatsız edici sesleri bastırarak sevdiklerinizin sesini net bir şekilde doğrudan işitme cihazlarınıza aktarabilirsiniz.

Ses akışının kolaylığını deneyimleyin

iPhone, iPad, iPod veya uyumlu Android akıllı telefondan gelen sesleri, telefon görüşmelerini, müziği ve daha fazlasını doğrudan Beltone Rely işitme cihazlarınızda duyun.