Senin hayatın. Senin tarzın. Senin işitmen.

SAMBA tarzını seç!

Yeni SAMBA Ses İşlemcisi işitmenizi daha renkli hale getiriyor! Sekiz doğal tona ek olarak şimdi 13 renkli ve desenli kapaklar mevcut. Gününüzü nasıl şekillendireceğiniz sizin tercihiniz. Bugün dikkat çekmek mi istiyorsunuz? O zaman parlak modern tasarımlı kapaklardan birini kullanarak etkileyici bir görünüm kazanın. Ya da uyumlu olmasını mı istiyorsunuz? O zaman saç renginize uyan bir kapak seçin ve işlemciyi saçınızın altında belli olmayacak bir biçimde gizleyin. Ruh halinizi yansıtan değiştirilebilen kapaklardan birini ses işlemcinize hızlı bir işlemle takabilirsiniz.

Yenilikçi tasarımı için SAMBA ünlü reddot tasarım ödülü 2014'e layık görüldü

SAMBA—Kapak Seçenekleri (PDF)

Kablosuz Bağlantı*

Dünyaya bağlı.

SAMBA, Bluetooth veya telecoil aracılığıyla harici cihazlara bağlanabilir. Bu sayede cep telefonunuz, MP3 çalarınız, FM sisteminiz veya yardımcı dinleme cihazınızın sinyali, kablosuz olarak ve ses kalitesinden hiçbir ödün vermeden ses işlemcisine iletilir.

Kablosuz bağlantı özelliği, ayrı satılan Siemens miniTEKTM ile kullanılabilir.

*Kablosuz bağlantı özelliği Siemens miniTEKTM ile kullanılabilir. Sivantos, SAMBA ile kullanımdan veya kullanımla ilgili güvenlik standartlarına ve yasal standartlara uyumdan sorumlu değildir.

SAMBA Ses İşlemcisinin Özellikleri

Çok küçük ama bir o kadar da teknoloji dolu.

Akıllı Ses Adaptörü - SAMBA işitme alışkanlıklarınıza adapte olur.

SAMBA, farklı işitme durumlarını (örneğin gürültülü ortam, müzik, sessiz ortamdaki konuşmalar) ayırt eder ve en uygun ayara otomatik olarak geçer. Ayrıca ses işlemcisi bu durumlarda sizin elle düzenli olarak yaptığınız ayarlamaları öğrenip ve tanıyabilir. Örneğin sessiz bir ortamda her zaman ses düzeyini ayarlıyorsanız SAMBA bu değişikliği anlar ve saklar. Saklanan temel ayarlar daha sonra sistem tarafından gerektiği gibi otomatik olarak ayarlanır. Bu sizi sık sık odyolog randevusuna gitmekten ve ayarlama yapmaktan kurtarır.

Uyarlanabilen Yönlü Mikrofonlar - Arkaplan gürültüsü tarihe karışıyor

Uyarlanabilen yönlü mikrofonlar gürültüyü otomatik olarak tanır ve en aza indirir. Bu özellik, bir restoran gibi arkaplan gürültüsü çok olabilen durumlarda özellikle kullanışlıdır. SAMBA ile, konuştuğunuz kişiye odaklanabilirsiniz, arkanızdan ve yanlardan gelen gürültü otomatik olarak kesilir.

Konuşma İzleme - Her yönden su gibi berrak gelen konuşma

Bu özellik SAMBA'nın konuşmanın geldiği yönü otomatik olarak tanımasını sağlar. Bu sayede konuşmaya en iyi şekilde odaklanmak için mikrofonun yönünde gerekli ayarlamayı yapar. Bu özellikle siz araç kullanırken yüzlerini göremediğiniz yolcuların konuşmalarını anlamada faydalıdır. Artık onları duymada sorun yaşamayacaksınız.

Bireysel Uyarlanabilir Programlar - İşitme deneyiminizi kişiselleştirme

Her biri belli durumlara (örneğin gürültülü bir ortam veya TV ve müzik için) göre ayarlanmış beş programdan birini seçebilirsiniz. Bu sayede SAMBA'yı kullanmak hızlı ve kolaydır.

SAMBA Çocuk Seti

Yaşam maceralarla doludur; her gün

fırsatlarla dolu bir dünyanın kapılarını açar.

SOUNDBRIDGE için BONEBRIDGE için

SAMBA Kumandası

Bir düğme dokunuşuyla kontrol sizde.

Kumanda ile SAMBA'nın ses düzeyini kontrol edebilir, programlar arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.
Home düğmesine tek bir dokunuşla ilk ayarlara geri dönebilirsiniz.

Pil Değiştirmek

SAMBA Kapağını Değiştirmek

Mıknatısı Değiştrme

SAMBA Saç Klipsini Takmak