SONNET

Zahmetsiz İşitme

Hayat bazen ele avuca sığmaz. Bu yüzden SONNET her dinleme ortamında eller serbest kontrol için tasarlanmıştır.

Otomatik Ses Yönetimi 2.0 aktif olarak değişen dinleme koşullarına uyum sağlar, böylece ayar yapmak ya da program değiştirmekle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Ne dinlediğinize odaklanın, duymak için hangi programa ihtiyaç duyacağınıza değil.

Mikrofon Yönlülüğü, Mikrofon Yönlülüğü, özellikle gürültülü ortamlarda daha iyi duyabilmeniz için çift mikrofon avantajından faydalanarak işitmenizi odaklar ve önünüzdeki sesleri netleştirir.

Rüzgâr Gürültüsü Azaltma, sürekli esen rüzgar gürültüsünü en aza indirerek dış mekanlarda duymayı kolaylaştırır. Rüzgar gürültüsünün ne kadar azaltılacağı, size özel olarak ayarlanabilir.

Otomatik Ses Şiddeti Kontrolü bulunduğunuz ortamı sürekli kontrol eder ve bütün sesleri ideal seviyede duymanızı sağlamak için, rahatsız hissetmenize kalmadan ses şiddetini ayarlar.

Suya Dayanıklı

Su Sıçramasından Korkmayın

Havuzun kenarında uzanın, fıskiyenin içinden koşun ya da su birikintisine atlayın. Suya dayanıklı SONNET ile, sizi sevdiğiniz etkinliklerden geri bırakacak beklenmedik bir sıçramadan endişe etmenize gerek yok.

Ses işlemcisinin tamamen suyun içinde kullanabilme seçeneği için WaterWear aksesuarlı RONDO'ya bir göz atın.

Karıştırın

Araya kayna ya da kendini göster. Seçim yapılabilecek yüzlerce farklı renk bileşimiyle, stilinize uyan bir SONNET için işlemci parçalarını harmanlayabilir ve eşleştirebilirsiniz.

Asla Bir Anı Kaçırmayın

SONNET, işlemci performansından ödün vermeden 60 saate kadar pil ömrü sunar. 11 gramdan da az ağırlığıyla hafif SONNET, tek kullanımlık iki adet 675 çinko-hava pil ile kullanır. SONNET'in kilitlenebilen pil yuvası kurcalamaya dayanıklıdır ve bu nedenle küçük çocuklar için de ideal bir seçenektir.

60 Saatlik Pil Ömrü

Kaliteden Ödün Vermeyen Performans

Tüm Cihazlarınızla Senkronize Olun

Dâhili kablosuz bağlantı ve esnek doğrudan ses girişi seçenekleriyle SONNET, neredeyse tüm harici ses kaynaklarına bağlanabilir. Entegre telecoil, çok çeşitli audio-streaming sistemlerine kablosuz bağlanmanıza olanak tanır.

FM pil yuvası kapağı standart 3 pinli FM cihazlarına bağlantı sağlar. 3,5 mm aksesuar kablosu, kulaklık jaklı herhangi bir cihazdan doğrudan ses girişini mümkün kılar.

SONNET, ileride yapılacak yükseltmelerle, 2.4 GHz kablosuz bağlantı teknolojisiyle ses kaynaklarından işlemcinize ses akışını sağlayacak altyapıya sahip.

Tabletten pikap döner tablasına, SONNET sizi bağlı tutar.

Triformance Gücü

En eksiksiz, en zengin ses yelpazesini tecrübe edin, konuşmaları ve müziği daha doğal bir şekilde algılayın ve işitmenizi koruyun—hepsi Triformance ile.

Size mümkün olan en iyi işitmeyi sağlamak için MED-EL koklear implantları, üç kilit teknolojinin bileşimi olan Triformance ile desteklenmektedir. Kokleanın Tamamını Kapsama, FineHearing ve Yapıları Koruma.

FineHearing™

Bası duyabiliyor musunuz? Sadece eşsiz FineHearing ses kodlama teknolojimiz derin bas tonlarını içeren zengin bir ses algısı sunabilir. FineHearing teknolojimiz ile SONNET, özellikle alçak frekanslı kalın seslerde daha dolgun ve daha doğal bir konuşma ve müzik algısı sağlar.

Daha Fazla

Yapıları Koruma

Son derece yumuşak, esnek elektrotlarımız iç kulağınızdaki narin sinir hücrelerini korumak için tasarlanmıştır. Yapıları Koruma özelliği, daha net ve hassas ses algısı için sağlam bir temel sunar. Kokleanızın korunması hem şimdi hem de gelecekte implantınızdan en çok faydayı görmenizi sağlar.

Daha Fazla

Kokleanın Tamamını Kapsama

Seslerin en doğal aralıklarını duyabilmek için, tüm kokleayı kapsayabilecek kadar uzun bir implant elektroduna ihtiyacınız olacaktır. Elektrotlarımız mevcut en uzun ve en esnek oluşlarıyla Kokleanın Tamamını Kapsama için tek güvenli seçenektir.

Daha Fazla

20 Yıllık İmplant Uyumluluğu

Son 20 yılın tüm MED-EL koklear implantlarıyla tam uyumlu olan SONNET, mevcut tüm kullanıcılarımızın en yeni MED-EL teknolojisinden yararlanabilmesine olanak vermektedir.

FineTuner Uzaktan Kumanda

SONNET, birçok ortamda ayar değiştirme ihtiyacını en aza indiren Otomatik Ses Yönetimi 2.0'a sahip. Ek kontrol için kullanışlı FineTuner kumandası mevcut.

FineTuner Kumanda, tek düğmeye basarak ayarları kolayca değiştirmenizi ve program seçebilmenizi sağlar. Kompakt FineTuner cebinize kolaylıkla sığar ve büyük düğmeleri kullanımını daha da kolaylaştırır. Tek bir FineTuner, bilateral kullanıcılar için her iki işlemciyi kontrol etmek için kullanılabilir, bu yüzden özellikle kullanışlıdır..

Uyumlu Donanım/Yazılım

 • SYNCHRONY ST, CONCERTO, SONATA, PULSAR, C40+, C40 implantlar
 • FineTuner Uzaktan Kumanda

Ses Kodlama Stratejileri

SYNCHRONY Koklear İmplant Sistemi, en son nesil FineHearing Teknolojisini ve aynı zamanda diğer gelişmiş kodlama stratejilerini desteklemektedir.

Gelecek Uyumluluğu

Gelecekteki ses kodlama stratejileriyle uyumlu olacak biçimde tasarlanmıştır.

Bağlanabilirlik

 • İşitmeye Yardımcı Cihazlara kablosuz bağlantı için entegre telecoil
 • Doğrudan ses girişi (standart Euro-Audio 3 pinli bağlantı)
 • Gelecekte 2,4 GHz uygulamalar için kablosuz özelliği hazır

Ürün Özellikleri

 • Giriş koruma kodu IP54'e göre su sıçramalarına karşı dayanıklı
 • Çift mikrofon
 • Mikrofon Yönlülüğü, Rüzgar Gürültüsü Azaltma ve Otomatik Kazanç Kontrolü özelliklerini içeren Otomatik Ses Yönetimi 2.0 (ASM 2.0)
 • Veri Günlüğü
 • Entegre çocuk emniyet özellikleriyle kurcalamaya dayanıklı tasarım
 • Dayanıklı aktarıcı kablolarının uzunlukları: 8,5 cm, 11 cm ve 28 cm

Renkler

 • İşlemci ve aktarıcı için 6 renk
 • Mikrofon kapağı ve pil yuvası kapağı için 15 değiştirilebilir renk seçeneği
 • Kablo için 4 renk seçeneği

Ağırlık ve Ölçüler

 • SONNET: 10,6 g (piller dahil)
 • Uzunluk: 37,4 mm
 • Yükseklik: 56,7 mm
 • Genişlik: 5,9–9,3 mm

Pil Ömrü

2 adet çinko-hava pil ile 60 saate kadar kullanım (tip 675)

Mıknatıs Gücü

Zayıf, standart, güçlü veya süper güçlü mıknatıs.