Randevu

Maxtone İşitme Merkezleri

Maxtone İşitme Merkezleri’nin temeli, yaklaşık 40 yıl önce kurulan Ankara İşitme ve Konuşma Merkezi’ne dayanmaktadır. 2005 yılında Meders Medikal bünyesine dahil olan bu deneyim, 2009 yılında Maxtone İşitme Merkezi konsepti olarak Türkiye’nin dört bir yanına yayılmıştır.

Maxtone İşitme Merkezi'nin öncelikli amacı, işitme sorunlarının uzmanlıkla ve doğru teknolojilerle kolayca çözülebilecek sorunlar olduğu gerçeğinden hareketle işitme sorunu yaşayanların sorunlarını çözerek yaşamlarını kaliteli hale getirebilmektir.

Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Sakarya, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Manisa, Muğla, Adana illerinde toplam 35 şubesi ile hizmet veren Maxtone İşitme Merkezleri büyüyerek Türkiye sağlık sektörü ve istihdamına katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Web sitesini ziyaret et

Aktif Duyu İşitme Merkezleri

Aktif Duyu Merkezleri , 2008 yılında İsviçre merkezli Phonak AG’nin Türkiye ofisi ile beraber açılan ilk Phonak partneri perakende mağazası olarak faaliyetine başlamıştır. 2021 yılından itibaren Meders Grup çatısı altında hizmetlerine devam etmektedir.

Kadıköy ve Şişli şubeleri ile İstanbul’da ; Kızılay şubesi ile Ankara’da, Bodrum şubesi ile Muğla’da, olmak üzere işitme cihazları ve işitmeye yardımcı ürünlerin hem satışı hem de uygulaması için son derece donanımlı ve alanında deneyimli uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Web sitesini ziyaret et