RONDO 2

RONDO 2 şu ana kadar yapılmış kullanımı en kolay ses işlemcisidir. Şık, göze çarpmayan tasarımı ve devrim niteliğindeki kablosuz şarj özelliği ile RONDO 2 gün boyu zahmetsizce işitmenizi sağlar.


Hiç Bu Kadar Kolay olmamıştı

RONDO 2'nin kullanımı o kadar kolaylaştırıldı ki, taktığınızı bile unutacaksınız. Yenilikçi kablosuz şarj etme özelliğinin yanı sıra RONDO 2'de yalnızca bir açma/kapama düğmesi vardır ve sizin için otomatik olarak ses seviyelerini ayarlar Akıllı kablosuz aksesuarları kullanarak telefonunuza veya televizyonunuza bağlanması kolaydır ve kompakt tasarımı sayesinde saçınızın altında göze çarpmaz.

Kablosuz Şarj Olma Özelliği

RONDO 2'nin yenilikçi kablosuz şarj olma özelliği ile geceleri işlemcinizin gücünü yenilemek oldukça kolaydır, tıpkı telefonunuz gibi. Ancak telefonunuzdakinin aksine bu işlem kablosuzdur: RONDO 2'yi şarj aletinin üzerine koymanız yeterlidir. Böylece otomatik olarak şarj olur. Bir daha asla pil değiştirmeniz gerekmeyecek.

Tüm Gün Kesintisiz

RONDO 2 18 saate kadar pil ömrü sağlayarak tüm gün kesintisiz işitmenizi sağlar. Ayrıca yalnızca 4 saatte tamamen dolar, gece şarja uygundur. Değişimi gereken piller olmadan sabahtan geceye kadar kesintisiz işiteceksiniz, koklear implantınız olduğunu unutacak ve gününüze odaklanacaksınız.

Göze Çarpmaz

RONDO 2 başınızda hemen kulağınızın arkasına oturan küçük, kompakt bir cihazdır. Geliştirilmiş tasarımı sayesinde kolayca saçınızın altına gizlenebilir. Düzenli olarak gözlük takan kişiler için RONDO 2 rahat bir işitme çözümüdür. Kulağınızda hiçbir şey olmayacağı için gözlüklerinizi normal şekilde takabilirsiniz ve aynı anda en iyi şekilde işitme deneyiminizi yaşayabilirsiniz.

Doğal Görünüm

Ses İşlemcinizi görünmez hale getirin. Beş sade renge ek olarak, RONDO 2'nin herhangi bir saç rengine kamufle olmasını sağlamak için saç desenli özel Tasarım Kapaklar da mevcuttur. Kullanımı kolay kapaklar, koyu sarıdan siyaha kadar birçok saç rengi ile uyum sağlar. Daha doğal bir görünüm için göze çarpmayan renk geçişleri de vardır.

Cesur Olun

RONDO 2'niz ile fark yaratmayı tercih ederseniz ses işlemcinizi öne çıkarmak için çeşitli renklerdeki Tasarım Kapaklar mevcuttur. Sanattan esinlenilen şık tasarımlardan klasik desenlere ve vahşi hayvan baskılarına kadar, RONDO 2'nize en sevdiğiniz kapağı kolayca takabilir ve görünüşünüzü anında değiştirebilirsiniz.

Size uygun kapağı bulun.

Bağlı Kal

Bazen en iyi şekilde duymanız zor olabilir. Gürültülü kamuya açık yerlerde telefonda konuşmak veya televizyonu net bir şekilde duymak zor olabilir. Kalabalık ortamlarda dahi, RONDO 2, sesi doğrudan ve kesintisiz olarak kulaklarınıza iletmek için Bluetooth Boyun Antenleri ve endüksiyon döngü sistemleri ile bağlantı kurabilir. Nerde olursanız olun en iyi işitmeyi sağlar, böylece önemli anları asla kaçırmazsınız.

Farkı İşitin

Sadece ses iletmek yetmez. Bu nedenle Triformance teknolojisini geliştirdik. Daha dolu, daha zengin bir ses deneyimi ile daha doğal konuşma ve müzik algısı sağlar. İster her iki kulağınızda birden isterseniz tek taraflı işitme kaybınız olsun, Triformance, seslerin olması gerektiği biçimde keyfini sürmenizi sağlar.

Kullanıcı Hikayeleri

Daha fazlasını öğrenmek için bu videoları izleyin

RONDO 2 Lansmanı

Koklear İmplant Nasıl Çalışır?

MED-EL'den Rondo 2 Ses İşlemcisi

Kathy - Kİ Kullanıcısı

RONDO Kullanım