RONDO 3 Ses İşlemcisi

RONDO 3 şu ana kadar kullanımı en kolay ses işlemcisidir. Kablosuz ses aktarımı, kablosuz şarj özelliği ve mükemmel işitme performansı ile RONDO 3 gün boyunca kolay bir şekilde işitmenizi sağlar. Tek kelime ile inanılmaz bir ses işlemcisi.

RONDO 3

Her şeyiyle inanılmaz ve kolay

RONDO 3 işitmeyi o kadar kolaylaştırdı ki. Ayarları ve pilini değiştirmeye gerek kalmadan üstün bir performans ve kesintisiz işitme sağlar. RONDO 3 ile sevdiklerinizle bağlantı kurmak artık çok kolay.


  • Tam gün işitme
  • 30’dan fazla kapak tasarımı
  • Tüm işitme cihazlarıyla uyumlu
RONDO 3

Basit İşitme

Ortam ne olursa olsun en iyi ses kalitesi sayesinde, cihaz ayarlarını değiştirmeye gerek kalmadan sesleri güvenle duyun ve güzel sohbetler edin.

RONDO 3

Güvenle sohbet edin

Hiç kalabalık bir kafede sesleri algılama probleminiz oldu mu? RONDO 3 ile bu sorun tarih oluyor. Konuşmaya odaklanan iki mikrofon sayesinde RONDO 3 ile istediğiniz yerde sohbet ederken kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Uyarlanabilir Zeka

Sürekli ayarları değiştirmekten sıkıldınız mı? Otomatik Ses Yönetimi 3.0 ve Adaptif Zeka teknolojisi ile RONDO 3 gittiğiniz her yerde mükemmel işitme performansı ve herhangi bir ses ortamına otomatik olarak uyum sağlar. RONDO 3 ile artık bu inanılmaz kolay!

Geliştirilmiş Gürültü Azaltma

İster bir esintinin sesi olsun, ister çınlama, ister motor gürültüsü... Gürültü, konuşmaları anlamanızı zorlaştırabilir. RONDO 3, bu tür arka plan seslerini otomatik olarak azaltır, böylece rahatlıkla duyabilirsiniz.

Tüm İşitme Cihazlarıyla Uyumlu

RONDO 3, her marka ve tipteki işitme cihazıyla uyumludur çünkü MED-EL Koklear İmplant sistemleri doğal işitmeyi taklit eder. Dahası, RONDO 3 herhangi bir işitme cihazı (şu an diğer kulağınızda kullandığınız dahil) ile optimum işitme için kolayca ayarlanabilir.

Yeni bir işitme cihazı satın almaya gerek kalmayacağından paradan tasarruf edeceksiniz ve yeni bir cihaza alışmak zorunda kalmayacaksınız. Tek kelimeyle inanılmaz!.

Basit Kullanım

Kablo yok, pil değiştirme derdi yok, zahmet yok. RONDO 3 hafiftir, son derece incedir ve kablosuz şarj olur. Şarj etmeyi unuttuysanız sorun yok, RONDO 3’ü kullanırken de şarj edebilirsiniz. Böylelikle işitmeniz kesintiye uğramaz. İçiniz rahat olsun!

RONDO 3

Mükemmel Rahatlık

RONDO 3’ün pil seviyesini kontrol etmek inanılmaz kolaydır. İster akıllı telefonunuzdan, ister doğrudan işlemciye basarak pil seviyesini kontrol edebilirsiniz. Daha basit olamazdı!

İnanılmaz Konfor

RONDO 3 konfor için yaratılmıştır ve başınızda göze batmaz. Kulakta taşınan hiçbir parçası olmadığındansadece gözlük kullanan insanlar için değil herkes için inanılmaz rahat bir kullanım sağlar.

Pil Masrafından Kurtulun

Şarj edilebilir batarya ile artık tek kullanımlık pillere elveda. Paranızdan ve zamanınızdan tasarruf edin, pilleri çöpe atarken kendinizi suçlu hissetmek zorunda kalmayın.

Wireless Charging

Tam Gün Kesintisiz

RONDO 3’ün şarj edilebilir entegre Lityum-iyon bataryası, size tam gün enerji sağlar. RONDO 3’ü uyurken şarj edin ve tüm gün işitmeye hazırlanın.

Kablosuz Şarj

RONDO 3’ü şarj aletinin ortasına yerleştirin, kabloyla bağlamaya gerek kalmadan otomatik olarak şarj olur! Artık güne içiniz rahat devam edebilirsiniz çünkü RONDO 3 ihtiyacınız olduğunda kullanıma hazır olacak.

Mask-Group-4@2x
RONDO 3

Basit Ses Akışı

Sevdiklerinizle sorunsuz bir şekilde bağlantı kurun. AudioLink ile birçok harici ses kaynağından kablosuz olarak yüksek kaliteli bir ses akışı yapın, eller serbest telefon görüşmeleri yapın ve AudioLink ile nerede olursanız olun sesi daha net duymak için mikrofonundan yararlanın.


AudioLink

AudioLink

Dünyaya Bağlı Kalın

İster en sevdiğiniz filmin tadını çıkarın, ister bir toplantıda görüşmeler yapın veya sevdiklerinizle güzel anlar yaşayın. AudioLink bağınızı canlı tutar.

AudioLink & RONDO 3
Stay Connected

Audiokey

Hepsi Parmaklarınızın Ucunda

RONDO 3’ün ayarlarını mı değiştirmek istiyorsunuz? FineTuner Echo uzaktan kumanda ya da akıllı telefonunuzdaki AudioKey 2 uygulamasından faydalanabilirsiniz. Ayrıca pil yüzdesi hakkında detaylı bilgileri doğrudan Android veya iPhone’dan AudioKey 2 aracılığıyla almak daha kolay ve kullanışlıdır.

AudioKey’nin marifetleri bu kadarla kalmıyor. Ebeveynler, çocuklarının işitme ve ses işlemcisinin ayarlarını akıllı telefonlarından kontrol edebilirler. Hatta en çok hangi ayarı kullandığınızı görebilir ve eğer işlemciniz kaybolursa uzaktan kumandaya gerek kalmadan yerini görebilirsiniz.

AudioKey
Simple Protection

Yüksek Koruma

Yüksek koruma düzeyi, kazara su sıçramaları olduğunda ve denizde geçen keyifli bir günde bile RONDO 3’ünüzü gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz anlamına gelir.

RONDO 3

IP68

IP68 koruma sınıfına sahip olan RONDO 3 toza, yağmura, tere, su sıçramalarına ve hatta su kılıfı takılmadan kısa süreli suya batmaya bile* dayanıklıdır. RONDO 3 ile günlük hayatınızda işlemcinize zarar verme endişeleri artık tarih olacak!

Kendi Dalganızı Yaratın

Yüzmeyi veya duşa girmeyi seviyor musunuz? Öyleyse RONDO 3’ü WaterWear ile güvende ve kuru tutun. İster tuzlu deniz suyunda balıklar ile birlikte yüzün, ister sıcacık bir yaz gününde klorlu havuzun tadını çıkarın, yeniden kullanılabilir ve tamamen su geçirmez kılıflar siz suyun keyfini çıkarırken size duyma özgürlüğünü verecektir

RONDO 3

Tarzınızı Ortaya Koyun

RONDO 3 ruh halinize uyar ve tarzınızı göstermek istediğiniz her şey ile uyum sağlayabilir.

Personalization
RONDO 3

İyi görünün ve İyi hissedin

RONDO 3 ile iyi görünün ve iyi hissedin. RONDO 3, 5 temel tasarımı ve 9 farklı saç desenli tasarım kapaklarıyla size kolayca uyum sağlar. Ayrıca sade ve şık kapak tasarımları da mevcuttur böylece yeni kullanıcılar için düğmeyi bulmak kolaydır.

RONDO 3

Tarzınızla Öne Çıkın

RONDO 3 ile kalabalığın arasından sıyrılın ve tarzınızla fark yaratın. Zarif ve sanat esintili klasik desenlerden vahşi hayvan baskılarına kadar 30’dan fazla şık tasarımla RONDO 3, bir anda görünüşünüzü değiştirecek!easyMRI 
SYNCHRONY

SYNCHRONY Koklear İmplant

İyi bir ses işlemcisi, hikayenin sadece yarısıdır. İyi işitme, harika bir koklear implanta sahip olmaya bağlıdır.

Eşsiz Triformance teknolojisi, güvenilir tasarımı ve mevcut en yüksek MRI güvenliği ile SYNCHRONY, sizin için ideal implanttır.   


Keşfet